
Massiv fyr og MDF. Ø33 x H45 cm
Varenummer: 3650138
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | Filt, , Massiv fyr |
| Materiale | , Bund Filt, , Ben Massiv fyr |
| Behandling | Malet |
| Farve | Latte |
| Størrelse samlet | Diameter 33 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 38 cm, Længde 39 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv fyr og MDF. Ø33 x H45 cm
Varenummer: 3650138
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | Filt, , Massiv fyr |
| Materiale | , Bund Filt, , Ben Massiv fyr |
| Behandling | Malet |
| Farve | Latte |
| Størrelse samlet | Diameter 33 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 38 cm, Længde 39 cm, Højde 17 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



