
Varenummer: 3680088
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | Pap, Filt, , , PE polyethylen, Papir |
| Materiale | , , Papir, Ben Pap, Filt, , PE polyethylen |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 38 cm, Længde 50 cm, Højde 47 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 54 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Maks. belastning | 8 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3680088
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | Pap, Filt, , , PE polyethylen, Papir |
| Materiale | , , Papir, Ben Pap, Filt, , PE polyethylen |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 38 cm, Længde 50 cm, Højde 47 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 54 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Maks. belastning | 8 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


