
Kunstfiner. B60 x L110 x H45 cm
Varenummer: 3690444
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, Top ABS-plast, , , |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Vild mørk eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 45 cm |
| Afstand mellem ben | 87 cm,37 cm |
| Frihøjde under bord | 8 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 131 cm |
| Vægt | 26 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B60 x L110 x H45 cm
Varenummer: 3690444
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, Top ABS-plast, , , |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Vild mørk eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 45 cm |
| Afstand mellem ben | 87 cm,37 cm |
| Frihøjde under bord | 8 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 131 cm |
| Vægt | 26 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



