
Varenummer: 3630089
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Trekantet |
| Materiale | Massiv eg |
| Materiale | Top Massiv eg, Ben Massiv eg |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 42 cm, Længde 50 cm, Højde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 53 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 8 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3630089
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Trekantet |
| Materiale | Massiv eg |
| Materiale | Top Massiv eg, Ben Massiv eg |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 42 cm, Længde 50 cm, Højde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 53 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 8 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


