
Massiv fyr. B50 x L110 x H45 cm
Varenummer: 3670120
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv fyr |
| Materiale | Top Massiv fyr, Stel Massiv fyr |
| Behandling | Klar lak |
| Farve | Fyr |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 110 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 84 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv fyr. B50 x L110 x H45 cm
Varenummer: 3670120
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv fyr |
| Materiale | Top Massiv fyr, Stel Massiv fyr |
| Behandling | Klar lak |
| Farve | Fyr |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 110 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 56 cm, Længde 84 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



