
Kunstfiner og stål. Ø70 x H41 cm
Varenummer: 3640374
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , , Papir, Stål |
| Materiale | , , Side ABS-plast, Papir, Ben Stål |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Diameter 70 cm, Højde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 76 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. Ø70 x H41 cm
Varenummer: 3640374
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , , Papir, Stål |
| Materiale | , , Side ABS-plast, Papir, Ben Stål |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Diameter 70 cm, Højde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 76 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


