
Varenummer: 3650187
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Diameter 70 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 73 cm, Længde 91 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3650187
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Diameter 70 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 73 cm, Længde 91 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


