
Massiv eg og MDF. B60 x L120 x H45 cm
Varenummer: 3690456
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | , Massiv eg |
| Materiale | , Ben Massiv eg |
| Behandling | Lakeret, Mat lak |
| Farve | Hvid, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 45 cm |
| Afstand mellem ben | 112 cm,75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 127 cm, Højde 6 cm |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg og MDF. B60 x L120 x H45 cm
Varenummer: 3690456
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | , Massiv eg |
| Materiale | , Ben Massiv eg |
| Behandling | Lakeret, Mat lak |
| Farve | Hvid, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 45 cm |
| Afstand mellem ben | 112 cm,75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 127 cm, Højde 6 cm |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


