
Kunstfiner og stål. B75 x L115 x H45 cm
Varenummer: 3601245
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | ABS-plast, , , Metal, Plast |
| Materiale | Top ABS-plast, , , Ben Metal, |
| Farve | Beton, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 115 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 123 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B75 x L115 x H45 cm
Varenummer: 3601245
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | ABS-plast, , , Metal, Plast |
| Materiale | Top ABS-plast, , , Ben Metal, |
| Farve | Beton, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 115 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 123 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



