
Massiv eg og hærdet glas. Ø50/40 x H45/40 cm
Varenummer: 3690238
| Type | Indskudsborde |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , Massiv eg, Hærdet glas |
| Materiale | , Hærdet glas, Ben Massiv eg |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Klar, Natur eg |
| Størrelse samlet | Diameter 50/40 cm, Højde 45/40 cm |
| Afstand mellem ben | 46 cm,46 cm |
| Frihøjde under bord | 39 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 54 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning | 7 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg og hærdet glas. Ø50/40 x H45/40 cm
Varenummer: 3690238
| Type | Indskudsborde |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , Massiv eg, Hærdet glas |
| Materiale | , Hærdet glas, Ben Massiv eg |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Klar, Natur eg |
| Størrelse samlet | Diameter 50/40 cm, Højde 45/40 cm |
| Afstand mellem ben | 46 cm,46 cm |
| Frihøjde under bord | 39 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 54 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning | 7 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


