
Kunstfiner. B45 x L45 x H42 cm
Varenummer: 3670168
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Papir |
| Materiale | , , Overflade Papir |
| Farve | Marmor, Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Længde 45 cm, Højde 42 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 54 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B45 x L45 x H42 cm
Varenummer: 3670168
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Papir |
| Materiale | , , Overflade Papir |
| Farve | Marmor, Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Længde 45 cm, Højde 42 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 54 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 8 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



