
Kunstfiner. Ø67 x H42 cm
Varenummer: 3640173
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , , , PP (polypropylen), Stål, |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Diameter 67 cm, Højde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 85 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Ø67 x H42 cm
Varenummer: 3640173
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , , , PP (polypropylen), Stål, |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Diameter 67 cm, Højde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 77 cm, Længde 85 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



