
Rattan. Ø50 x H44 cm
Varenummer: 3699056
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | Rattan |
| Materiale | Top Rattan, Bund Rattan, Ben Rattan, Stel Rattan |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 44 cm |
| Afstand mellem ben | 29 cm,29 cm |
| Frihøjde under bord | 40 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Rattan. Ø50 x H44 cm
Varenummer: 3699056
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | Rattan |
| Materiale | Top Rattan, Bund Rattan, Ben Rattan, Stel Rattan |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 44 cm |
| Afstand mellem ben | 29 cm,29 cm |
| Frihøjde under bord | 40 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



