
Kunstfiner. B68 x L85 x H42 cm
Varenummer: 3640431
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Materiale | Filt, Fiberplade, , Papir |
| Materiale | Top Fiberplade, Papir, Ben Pap, Filt, |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 68 cm, Længde 85 cm, Højde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 72 cm, Længde 89 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B68 x L85 x H42 cm
Varenummer: 3640431
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Materiale | Filt, Fiberplade, , Papir |
| Materiale | Top Fiberplade, Papir, Ben Pap, Filt, |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 68 cm, Længde 85 cm, Højde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 72 cm, Længde 89 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


