
Varenummer: 3650188
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Diameter 55 cm, Højde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 86 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3650188
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Diameter 55 cm, Højde 42 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 86 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


