
Varenummer: 3630078
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Ben Massiv eg, Hylde Massiv eg |
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Længde 45 cm, Højde 50 cm |
| Afstand mellem ben | 25 cm,25 cm |
| Frihøjde under bord | 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 57 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 6 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent |
Varenummer: 3630078
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Ben Massiv eg, Hylde Massiv eg |
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Længde 45 cm, Højde 50 cm |
| Afstand mellem ben | 25 cm,25 cm |
| Frihøjde under bord | 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 57 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 6 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent |



