
Kunstfiner. B60 x L110 x H53 cm
Varenummer: 3681141
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , Træfiberplade, Ben Plast, , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 53 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 114 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B60 x L110 x H53 cm
Varenummer: 3681141
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , Træfiberplade, Ben Plast, , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 53 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 114 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



