
Varenummer: 3630049
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , , PET, Papir |
| Materiale | , , , PET, Papir |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 90 cm, Højde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 98 cm, Længde 98 cm, Højde 35 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3630049
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , , PET, Papir |
| Materiale | , , , PET, Papir |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 90 cm, Højde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 98 cm, Længde 98 cm, Højde 35 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



