
Kunstfiner. B58/50 x L58/50 x H40/33 cm
Varenummer: 3650087
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Papir |
| Materiale | , Papir, , , , , , Overflade Papir |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 58/50 cm, Længde 58/50 cm, Højde 40/33 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 62 cm, Højde 44 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B58/50 x L58/50 x H40/33 cm
Varenummer: 3650087
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Papir |
| Materiale | , Papir, , , , , , Overflade Papir |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 58/50 cm, Længde 58/50 cm, Højde 40/33 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 62 cm, Højde 44 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



