
Kunstfiner og stål. Ø70 x H43 cm
Varenummer: 3640385
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , Ben Stål, |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Størrelse samlet | Diameter 70 cm, Højde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 77 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. Ø70 x H43 cm
Varenummer: 3640385
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , , Stål |
| Materiale | , , Ben Stål, |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Størrelse samlet | Diameter 70 cm, Højde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 77 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



