
Egefiner. Ø80 x H40 cm
Varenummer: 3670337
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , , PE polyethylen, Poppelkrydsfiner, Stål |
| Materiale | , , , PE polyethylen, Poppelkrydsfiner, Stål, |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Diameter 80 cm, Højde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 86 cm, Længde 86 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 9;7 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Egefiner. Ø80 x H40 cm
Varenummer: 3670337
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | , , PE polyethylen, Poppelkrydsfiner, Stål |
| Materiale | , , , PE polyethylen, Poppelkrydsfiner, Stål, |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Diameter 80 cm, Højde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 86 cm, Længde 86 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 9;7 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



