
Varenummer: 6877944
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:61% polyester/18% bomuld/13% viskose/4% akryl/4% polyamid,Bagside:68% bomuld/32% viskose |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug |
| Vægt forside | 480 g/m². |
| Vægt bagside | 180 g/m². |
| Vægt betræk | 205 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 400 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6877944
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:61% polyester/18% bomuld/13% viskose/4% akryl/4% polyamid,Bagside:68% bomuld/32% viskose |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug |
| Vægt forside | 480 g/m². |
| Vægt bagside | 180 g/m². |
| Vægt betræk | 205 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 400 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


