
Varenummer: 6880844
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 92% bomuld/8% polyester (100% genanvendt) |
| For | 100% polypropylen |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug |
| Vægt | 385 g/m². |
| Vægt betræk | 340 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Sand |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 450 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6880844
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 92% bomuld/8% polyester (100% genanvendt) |
| For | 100% polypropylen |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug |
| Vægt | 385 g/m². |
| Vægt betræk | 340 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Sand |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 450 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


