
Varenummer: 6888801
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (20% genanvendt) |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Vægt | 350 g/m². |
| Vægt betræk | 175 g |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Imiteret pels |
| Farve | Grå, Hvid |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 450 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6888801
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (20% genanvendt) |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Vægt | 350 g/m². |
| Vægt betræk | 175 g |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Imiteret pels |
| Farve | Grå, Hvid |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 450 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



