
Varenummer: 6886144
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | Håndvask |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskes med vrangen ud |
| Vægt | 494 g/m². |
| Vægt forside | 260 g/m². |
| Vægt bagside | 190 g/m². |
| Vægt betræk | 150 g |
| Størrelse | Bredde 35 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Brun |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 400 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6886144
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | Håndvask |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskes med vrangen ud |
| Vægt | 494 g/m². |
| Vægt forside | 260 g/m². |
| Vægt bagside | 190 g/m². |
| Vægt betræk | 150 g |
| Størrelse | Bredde 35 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Brun |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 400 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


