
Varenummer: 6873744
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug, Vaskes med vrangen ud |
| Vægt | 170 g/m². |
| Vægt betræk | 150 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | Ubleget |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 500 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6873744
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug, Vaskes med vrangen ud |
| Vægt | 170 g/m². |
| Vægt betræk | 150 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | Ubleget |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 500 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


