
Varenummer: 6895200
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 125 g/m². |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Lavendel |
| Design | Ensfarvet |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6895200
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 125 g/m². |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Lavendel |
| Design | Ensfarvet |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


