
Kunstfiner og stål. B60 x L60 x H40 cm
Varenummer: 3650031
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Papir, Stål |
| Materiale | , Papir, Ben Stål |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 60 cm, Højde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 60 cm, Højde 40 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. B60 x L60 x H40 cm
Varenummer: 3650031
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Firkantet |
| Materiale | , Papir, Stål |
| Materiale | , Papir, Ben Stål |
| Farve | Travertin |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 60 cm, Højde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 60 cm, Højde 40 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



