
Spisebord i kunstfiner med egetræslook. B80 x L140 x H76 cm
Varenummer: 3605010
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, |
| Farve | Vild natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 140 cm, Højde 76 cm |
| Frihøjde under bord | 65 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 82 cm, Længde 158 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 33 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebord i kunstfiner med egetræslook. B80 x L140 x H76 cm
Varenummer: 3605010
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, |
| Farve | Vild natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 140 cm, Højde 76 cm |
| Frihøjde under bord | 65 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 82 cm, Længde 158 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 33 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


