
Varenummer: 3680114
| Materiale | ABS-plast, , Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål |
| Hylde | ABS-plast, , Melamin |
| Behandling | |
| Farve | Sort, Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 27 cm, Dybde 20 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 69 cm, Højde 2 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 2 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3680114
| Materiale | ABS-plast, , Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål |
| Hylde | ABS-plast, , Melamin |
| Behandling | |
| Farve | Sort, Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 27 cm, Dybde 20 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 69 cm, Højde 2 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 2 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


