
Plantekurv fremstillet af flettet sort polyrattan i et højt, slankt design. Denne plantekurv er frostsikker, hvilket gør den ideel til udendørs brug. Drænhul kan nemt laves. B30 x L30 x H50 cm
Varenummer: 6426006
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 50 cm |
| Indre størrelse | Bredde 28 cm, Længde 28 cm, Højde 22 cm |
| Farve | Sort |
| Vægt | 1,95 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |
Plantekurv fremstillet af flettet sort polyrattan i et højt, slankt design. Denne plantekurv er frostsikker, hvilket gør den ideel til udendørs brug. Drænhul kan nemt laves. B30 x L30 x H50 cm
Varenummer: 6426006
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 50 cm |
| Indre størrelse | Bredde 28 cm, Længde 28 cm, Højde 22 cm |
| Farve | Sort |
| Vægt | 1,95 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |


