
Plantekurv lavet af letvægts polyrattan og stål. Kurven har et naturligt fletlook og er ideel til at tilføre højde til dine planter og få dem til at virke større. Et drænhul kan nemt laves for at sikre, at overskydende vand kan løbe væk. B30 x L30 x H50 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 50 cm |
| Indre størrelse | Bredde 28 cm, Længde 28 cm, Højde 22 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 1,95 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Plantekurv lavet af letvægts polyrattan og stål. Kurven har et naturligt fletlook og er ideel til at tilføre højde til dine planter og få dem til at virke større. Et drænhul kan nemt laves for at sikre, at overskydende vand kan løbe væk. B30 x L30 x H50 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 50 cm |
| Indre størrelse | Bredde 28 cm, Længde 28 cm, Højde 22 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 1,95 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


