
Plantekurv med et vævet design, som er fremstillet af slidstærkt polyrattan. Denne lette og frostsikre plantekurv er velegnet til haven eller altanen. Til udendørs brug kan der nemt laves et drænhul. B38 x L38 x H39 cm
Varenummer: 6426201
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 38 cm, Længde 38 cm, Højde 39 cm |
| Indre størrelse | Bredde 37 cm, Længde 37 cm, Højde 38 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 1,50 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |
Plantekurv med et vævet design, som er fremstillet af slidstærkt polyrattan. Denne lette og frostsikre plantekurv er velegnet til haven eller altanen. Til udendørs brug kan der nemt laves et drænhul. B38 x L38 x H39 cm
Varenummer: 6426201
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 38 cm, Længde 38 cm, Højde 39 cm |
| Indre størrelse | Bredde 37 cm, Længde 37 cm, Højde 38 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 1,50 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |


