
Let plantekurv lavet af polyrattan, plast og stål. Polyrattan giver et naturligt fletudseende, samtidig med at det er vejrbestandigt. Denne kurv er et holdbart alternativ til naturlige materialer som rattan. Et drænhul kan nemt laves for at sikre, at overskydende vand kan løbe væk. Fås i assorterede farver. B38 x L38 x H39 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 38 cm, Længde 38 cm, Højde 39 cm |
| Indre størrelse | Bredde 37 cm, Længde 37 cm, Højde 38 cm |
| Farve | Assorteret |
| Vægt | 1,50 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Let plantekurv lavet af polyrattan, plast og stål. Polyrattan giver et naturligt fletudseende, samtidig med at det er vejrbestandigt. Denne kurv er et holdbart alternativ til naturlige materialer som rattan. Et drænhul kan nemt laves for at sikre, at overskydende vand kan løbe væk. Fås i assorterede farver. B38 x L38 x H39 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 38 cm, Længde 38 cm, Højde 39 cm |
| Indre størrelse | Bredde 37 cm, Længde 37 cm, Højde 38 cm |
| Farve | Assorteret |
| Vægt | 1,50 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


