
Kunstfiner og stål. B90 x H178 x D40 cm
Varenummer: 3699059
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål |
| Hylde | ABS-plast, , |
| Stel | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 178 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 186 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang, 4 hylder |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B90 x H178 x D40 cm
Varenummer: 3699059
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål |
| Hylde | ABS-plast, , |
| Stel | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 178 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 45 cm, Længde 186 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang, 4 hylder |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


