
Varenummer: 3630038
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade, Massiv birk |
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, Ben ABS-plast, Hylde ABS-plast |
| Farve | Varm eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Diameter 40 cm, Højde 55 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 59 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3630038
| Type | Hjørnebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade, Massiv birk |
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, Ben ABS-plast, Hylde ABS-plast |
| Farve | Varm eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Diameter 40 cm, Højde 55 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 59 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



