
Relaxstol i stål og polyester. Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3700262
| Størrelse samlet | Bredde 66 cm, Højde 111 cm, Dybde 102 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 50 |
| Stole armlæns højde | 68 cm |
| Vægt | 7,5 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Polypropylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Relaxstol i stål og polyester. Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3700262
| Størrelse samlet | Bredde 66 cm, Højde 111 cm, Dybde 102 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 50 |
| Stole armlæns højde | 68 cm |
| Vægt | 7,5 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Polypropylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Reb | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |



