
Kunstfiner. B80 x H73 x D46 cm
Varenummer: 3670484
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 73 cm, Dybde 46 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Længde 85 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 33 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B80 x H73 x D46 cm
Varenummer: 3670484
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 73 cm, Dybde 46 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Længde 85 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 33 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



