
Strandstol i stål, polyester, lakeret FSC® hårdttræ. Kan klappes sammen. Med håndtag for nem transport.
Varenummer: 3726149
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 60 cm, Dybde 51 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 20 |
| Stole armlæns højde | 35 cm |
| Vægt | 2,6 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Massiv bøg, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | Lakeret, |
| Farve | Støvgrøn |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Håndtag |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Strandstol i stål, polyester, lakeret FSC® hårdttræ. Kan klappes sammen. Med håndtag for nem transport.
Varenummer: 3726149
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 60 cm, Dybde 51 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 20 |
| Stole armlæns højde | 35 cm |
| Vægt | 2,6 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Massiv bøg, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | Lakeret, |
| Farve | Støvgrøn |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Håndtag |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



