
Stål og polyester. Kan klappes sammen. Inkl. opbevaringstaske.
Varenummer: 3700268
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 80 cm, Dybde 51 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 59 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 10 cm, Længde 12 cm, Højde 82 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg Polyester, Sæde Polyester, Armlæn Polyester, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Opbevaringstaske | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kopholder, Opbevaringstaske |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål og polyester. Kan klappes sammen. Inkl. opbevaringstaske.
Varenummer: 3700268
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 80 cm, Dybde 51 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 59 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 10 cm, Længde 12 cm, Højde 82 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg Polyester, Sæde Polyester, Armlæn Polyester, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Opbevaringstaske | 100% polyester |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kopholder, Opbevaringstaske |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



