
Sæt med 2 grå havekrukker i frostsikkert fiberler, designet til at holde i al slags vejr. Ideel til lave planter og blomster. Drænhullet sikrer, at overskydende vand kan løbe væk. Ø44/36 x H20/17 cm
Varenummer: 6400102
| Materiale | Fiberler |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 44/36 cm, Højde 20/17 cm |
| Indre størrelse | Diameter 42/34 cm, Højde 18/15 cm |
| Farve | Grå |
| Vægt | 8 kg |
| Drænhul | Med drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |
Sæt med 2 grå havekrukker i frostsikkert fiberler, designet til at holde i al slags vejr. Ideel til lave planter og blomster. Drænhullet sikrer, at overskydende vand kan løbe væk. Ø44/36 x H20/17 cm
Varenummer: 6400102
| Materiale | Fiberler |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 44/36 cm, Højde 20/17 cm |
| Indre størrelse | Diameter 42/34 cm, Højde 18/15 cm |
| Farve | Grå |
| Vægt | 8 kg |
| Drænhul | Med drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |


