
Sæt med 2 havekrukker i frostsikkert fiberler med et naturligt og rustikt udseende. Overfladen har en ujævn tekstur med naturlige variationer i farve og mønster. Hver krukke har et drænhul, som sikrer, at overskydende vand kan løbe væk. Ø31/21 x H26/18 cm
| Materiale | Fiberler |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 31/21 cm, Højde 26/18 cm |
| Indre størrelse | Diameter 23/15 cm, Højde 25/17 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 3,4/1,7 kg |
| Drænhul | Med drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |
Sæt med 2 havekrukker i frostsikkert fiberler med et naturligt og rustikt udseende. Overfladen har en ujævn tekstur med naturlige variationer i farve og mønster. Hver krukke har et drænhul, som sikrer, at overskydende vand kan løbe væk. Ø31/21 x H26/18 cm
| Materiale | Fiberler |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 31/21 cm, Højde 26/18 cm |
| Indre størrelse | Diameter 23/15 cm, Højde 25/17 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 3,4/1,7 kg |
| Drænhul | Med drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |


