
Indendørs lyskæde. 30 LED. Varmt hvidt lys. Med timer. Ekskl. batterier. 2.9 m lys + 0.3 m ledning
Varenummer: 4912836
| Materiale | Kobber, PVC, Polystyren |
|---|---|
| Farve | Sølv |
| Størrelse | Længde 290 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 31 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Indendørs lyskæde. 30 LED. Varmt hvidt lys. Med timer. Ekskl. batterier. 2.9 m lys + 0.3 m ledning
Varenummer: 4912836
| Materiale | Kobber, PVC, Polystyren |
|---|---|
| Farve | Sølv |
| Størrelse | Længde 290 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 31 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |