
Varenummer: 4912511
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Størrelse | Diameter 15 cm, Højde 18 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Effekt | 0,3 W |
| Lumen skala | 28 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 15000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AAA |
| Producent |
Varenummer: 4912511
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Størrelse | Diameter 15 cm, Højde 18 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Effekt | 0,3 W |
| Lumen skala | 28 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 15000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AAA |
| Producent |