
Bordmodul til modul-loungesæt. Aluminium og olieret FSC®-hårdttræ. B75 x L75 x H30 cm
Varenummer: 3725152
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 75 cm, Højde 30 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 25 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 79,5 cm, Længde 79,5 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 7,8 kg |
| Materiale | , Plade Massivt akacietræ, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Behandling | Olieret, |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bordmodul til modul-loungesæt. Aluminium og olieret FSC®-hårdttræ. B75 x L75 x H30 cm
Varenummer: 3725152
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 75 cm, Højde 30 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 25 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 79,5 cm, Længde 79,5 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 7,8 kg |
| Materiale | , Plade Massivt akacietræ, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Behandling | Olieret, |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


