
Terrasseflise i gråt kunsttræ, ideel til at forny gulvet på en altan eller terrasse. Fliserne klikkes sammen for enkel, værktøjsfri montering, og skaber en slidstærk overflade med en finish med trælook. Sælges i en pakke med 9 stk. B30 x L30 x H2,2 cm
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 2,2 cm |
|---|---|
| Materiale | , Polypropylen, Stål |
| Farve | Grå |
| Vægt | 8,55 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |
Terrasseflise i gråt kunsttræ, ideel til at forny gulvet på en altan eller terrasse. Fliserne klikkes sammen for enkel, værktøjsfri montering, og skaber en slidstærk overflade med en finish med trælook. Sælges i en pakke med 9 stk. B30 x L30 x H2,2 cm
| Størrelse samlet | Bredde 30 cm, Længde 30 cm, Højde 2,2 cm |
|---|---|
| Materiale | , Polypropylen, Stål |
| Farve | Grå |
| Vægt | 8,55 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |


