
Hvid taburet lavet af fiberler i et minimalistisk design. Taburetten er velegnet som udendørs siddeplads, især til altaner med begrænset plads. Den kan også bruges som et dekorativt element. Fiberler er et slidstærkt, vejrbestandigt og let materiale. Ø36 x H39
| Størrelse samlet | Diameter 36 cm, Højde 39 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Hvid |
| Vægt | 7,5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |
Hvid taburet lavet af fiberler i et minimalistisk design. Taburetten er velegnet som udendørs siddeplads, især til altaner med begrænset plads. Den kan også bruges som et dekorativt element. Fiberler er et slidstærkt, vejrbestandigt og let materiale. Ø36 x H39
| Størrelse samlet | Diameter 36 cm, Højde 39 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Hvid |
| Vægt | 7,5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |


