
Selvvander, der giver planterne en jævn vandforsyning. Terracottaspydet frigiver langsomt vand ned i jorden fra reservoiret. Fås i assorterede farver og sælges enkeltvis. Ø9 x H19 cm
Varenummer: 6426044
| Størrelse samlet | Diameter 9 cm, Højde 19 cm |
|---|---|
| Materiale | Lertøj, Terrakotta |
| Farve | Assorteret |
| Vægt | 0,2 kg |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Tåler opvaskemaskine | Nej |
| Til kontakt med fødevarer | Nej |
| Producent |
Selvvander, der giver planterne en jævn vandforsyning. Terracottaspydet frigiver langsomt vand ned i jorden fra reservoiret. Fås i assorterede farver og sælges enkeltvis. Ø9 x H19 cm
Varenummer: 6426044
| Størrelse samlet | Diameter 9 cm, Højde 19 cm |
|---|---|
| Materiale | Lertøj, Terrakotta |
| Farve | Assorteret |
| Vægt | 0,2 kg |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Tåler opvaskemaskine | Nej |
| Til kontakt med fødevarer | Nej |
| Producent |


