
Piedestal med et karakteristisk rillet design i en auberginefarve. Den er fremstillet af pulverlakeret galvaniseret stål og er velegnet til din have, terrasse eller altan. Brug den som et moderne sidebord eller til stil en potteplante på den. Ø39 x H45 cm
| Størrelse samlet | Diameter 39 cm, Højde 45 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Aubergine |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |
Piedestal med et karakteristisk rillet design i en auberginefarve. Den er fremstillet af pulverlakeret galvaniseret stål og er velegnet til din have, terrasse eller altan. Brug den som et moderne sidebord eller til stil en potteplante på den. Ø39 x H45 cm
| Størrelse samlet | Diameter 39 cm, Højde 45 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Aubergine |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |


