
Piedestal med en skulpturel form i travertinlook. Den er fremstillet af fibercement, er velegnet til udendørs brug og ideel til at udstille for eksempel plantekrukker eller lanterner. Ø50 x H48 cm
Varenummer: 6426082
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 48 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Travertin |
| Vægt | 18 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |
Piedestal med en skulpturel form i travertinlook. Den er fremstillet af fibercement, er velegnet til udendørs brug og ideel til at udstille for eksempel plantekrukker eller lanterner. Ø50 x H48 cm
Varenummer: 6426082
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 48 cm |
|---|---|
| Materiale | |
| Farve | Travertin |
| Vægt | 18 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Udstyr | Velegnet til altan |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Producent |


